Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Toner HP CN625AE no. 970XL, i zi

Kodi i produktit:
138993
Aksesorë origjinal:
EAN:
8861128773618
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
I përdorshëm me:
HP OfficeJet Pro X451dw, HP OfficeJet Pro X476dw, HP OfficeJet Pro X551dw, HP OfficeJet Pro X576dw
Kodi i prodhuesit:
CN625AE

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
136.50 
Ju kurseni : 17.00   (12%)
119.50 € * Përfshirë TVSH-në
12% Zbritje
Disponueshmëria:
(10 artikuj)
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 9.96 € në muaj
+
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Hewlett Packard për një kohë të gjatë ka prodhuar printerë të cilësisë së lartë, si edhe aksesorë të domosdoshëm për produktet e veta. Toneri me ngjyrë të zezë no. 970XL është i prodhuar për printerët Hewlett Packard Officejet Pro X451, X551 DW, Officejet Pro X476 dhe X576 DW. Me këtë toner ju mund t'i printojë mbi 9,200 faqe me një standard mbulueshmërie prej 5%. Përparësia e mbushësit origjinal është përshtatshmëria 100% me produktet dhe cilësia maksimale e printimit, e cila nuk mund të arrihet me mbushësit jo origjinal.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Aksesorë origjinal:
EAN:
8861128773618
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
I përdorshëm me:
HP OfficeJet Pro X451dw, HP OfficeJet Pro X476dw, HP OfficeJet Pro X551dw, HP OfficeJet Pro X576dw
Kodi i prodhuesit:
CN625AE
Lansuar:
16 Tetor 2013
Lloji i pajisjes:
Toner
Mbulim (%) / Numri i faqeve:
5/9200
Ngjyra e tonerit (cartridge):
Zezë
Për printer:
HP
Prodhuesi:
HP

Bashkangjitja Toner HP CN625AE no. 970XL edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE