Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Toner alternativ Xerox për HP CE255A, i zi

Kodi i produktit:
120799
Aksesorë origjinal:
Jo
EAN:
0952058495164
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
I përdorshëm me:
HP LaserJet Enterprise 500 M525c, HP LaserJet Enterprise 500 M525dn, HP LaserJet Enterprise 500 M525f, HP LaserJet Enterprise P3015d, HP LaserJet Enterprise P3015dn, HP LaserJet Enterprise P3015n
Kodi i prodhuesit:
498L00081

Si të porosisim në Gjirafa50?

86.50 
Ju kurseni : 8.00   (9%)
78.50 € * Përfshirë TVSH-në
9% Zbritje Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 6.54 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Toneri alternativ Xerox është zëvendësimi ideal i tonerit origjinal HP CE255A me ngjyrë të zezë. Ky toner është i përshtatshëm me printerët HP HP LaserJet P3015. Ky toner alternativ është i përshtatshëm për zyra dhe përdorim shtëpiak. Produktet e Xerox janë gjithmonë produkte të cilësisë së lartë e përkundër kësaj, kanë edhe çmim të arsyeshëm. Kapaciteti i printimit i këtij toneri është 12500 faqe.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Aksesorë origjinal:
Jo
EAN:
0952058495164
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
I përdorshëm me:
HP LaserJet Enterprise 500 M525c, HP LaserJet Enterprise 500 M525dn, HP LaserJet Enterprise 500 M525f, HP LaserJet Enterprise P3015d, HP LaserJet Enterprise P3015dn, HP LaserJet Enterprise P3015n
Kodi i prodhuesit:
498L00081
Lloji i pajisjes:
Toner
Mbulim (%) / Numri i faqeve:
5/6000
Ngjyra e tonerit (cartridge):
Zezë
Për printer:
HP
Prodhuesi:
Xerox Alternativy

Bashkangjitja Toner alternativ Xerox për HP CE255A edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE