Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Toner Brother TN-328BK , i zi

Kodi i produktit:
84246
Aksesorë origjinal:
EAN:
4977766679428
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
I përdorshëm me:
Brother DCP-9270CDN, Brother HL-4570CDW, Brother MFC-9970CDW
Kodi i prodhuesit:
TN328BK

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
107.50 
Ju kurseni : 9.00   (8%)
98.50 € * Përfshirë TVSH-në
8% Zbritje
Disponueshmëria:
10 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 8.21 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Toneri origjinal i zi TN-328BK nga Brother është i dizajnuar për printerët laserik Brother HL4570CDW dhe HL4570CDWT. Toneri ka kapacitet printimi deri në 6,000 faqe të formatit A4, me mbulueshmëri standarde prej 5%. Arsyeja e përdorimit të aksesorëve origjinal është se ato përputhen 100% me produktet dhe ofrojnë kualitet të lartë printimi dhe kanë jetëgjatësi të lartë.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Aksesorë origjinal:
EAN:
4977766679428
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
I përdorshëm me:
Brother DCP-9270CDN, Brother HL-4570CDW, Brother MFC-9970CDW
Kodi i prodhuesit:
TN328BK
Lansuar:
10 Maj 2011
Lloji i pajisjes:
Toner
Mbulim (%) / Numri i faqeve:
5/6000
Ngjyra e tonerit (cartridge):
Zezë
Për printer:
Brother
Prodhuesi:
Brother
Ueb-i i prodhuesit:
Brother.com

Bashkangjitja Toner Brother TN-328BK edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE