Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Toner HP 508A, i zi

Kodi i produktit:
170932
Aksesorë origjinal:
EAN:
8887932375640
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
I përdorshëm me:
HP Color LaserJet Enterprise M552dn, HP Color LaserJet Enterprise M553dn, HP Color LaserJet Enterprise M553n, HP Color LaserJet Enterprise M553x, HP LaserJet Enterprise 500 M577dn
Kodi i prodhuesit:
CF360A

Si të porosisim në Gjirafa50?

185.50 
Ju kurseni : 16.00   (9%)
169.50 € * Përfshirë TVSH-në
9% Zbritje Risi
Disponueshmëria:
(10 artikuj)
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 14.12 € në muaj
+
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

HP është një ndër kompanitë më të njohura në treg sa i përket pajisjeve për përdorim shtëpiak dhe zyra. Toneri HP 508A ka ngjyrë të zezë dhe ka kapacitet printimi deri në 5000 faqe të formatit standard. Ky toner operon në temperaturat prej 10 dhe 32.5 gradë celsius dhe peshon 0.86 kg. Për të parë përshtatshmërinë e produktit me printera, iu lutem vizitoni parametrat.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Aksesorë origjinal:
EAN:
8887932375640
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
I përdorshëm me:
HP Color LaserJet Enterprise M552dn, HP Color LaserJet Enterprise M553dn, HP Color LaserJet Enterprise M553n, HP Color LaserJet Enterprise M553x, HP LaserJet Enterprise 500 M577dn
Kodi i prodhuesit:
CF360A
Lloji i pajisjes:
Toner
Mbulim (%) / Numri i faqeve:
5/6000
Ngjyra e tonerit (cartridge):
Zezë
Për printer:
HP
Prodhuesi:
HP

Bashkangjitja Toner HP 508A edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE