Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Toner HP CF350A, i zi

Kodi i produktit:
145019
Aksesorë origjinal:
EAN:
886112939281
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
I përdorshëm me:
HP Color LaserJet Pro M176n, HP Color LaserJet Pro M177fw
Kodi i prodhuesit:
CF350A

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
87.50 
Ju kurseni : 8.00   (9%)
79.50 € * Përfshirë TVSH-në
9% Zbritje
Disponueshmëria:
10 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 6.62 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

HP CF350A përmban ngjyrë të zezë origjinale për printim të dokumenteve me printerët laserikë Hewlett-Packard. Ky toner mund të mbulojë deri në 1,300 faqe me një mbulueshmëri standarde prej 5%. Avantazh i këtij produkti është fakti se është 100% në përputhje me produktet që ofrojnë cilësi maksimale, gjë e cila nuk mund të arrihet nga tonerë jo origjinal.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Aksesorë origjinal:
EAN:
886112939281
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
I përdorshëm me:
HP Color LaserJet Pro M176n, HP Color LaserJet Pro M177fw
Kodi i prodhuesit:
CF350A
Lansuar:
23 Janar 2014
Lloji i pajisjes:
Toner
Mbulim (%) / Numri i faqeve:
5/1300
Ngjyra e tonerit (cartridge):
Zezë
Për printer:
HP
Prodhuesi:
HP

Bashkangjitja Toner HP CF350A edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE