Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Toner HP CF530A no. 205A, (1100 fq.), i zi

Kodi i produktit:
227430
Aksesorë origjinal:
EAN:
190781106968
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
I përdorshëm me:
HP Color LaserJet Pro M180n, HP Color LaserJet Pro M181fw
Kodi i prodhuesit:
CF530A

Si të porosisim në Gjirafa50?

76.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Disponueshmëria:
10 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 6.38 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Printoni të gjitha dokumentet e biznesit shpejt dhe me efikasitet dhe përmirësoni performancën e HP Color LaserJet Pro me tonerin HP me teknologji JetIntelligence. Toneri me numër 205A është projektuar për printerat HP COLOR LASERJET PRO M180N, HP COLOR LASERJET PRO M181FW. Jep ngjyrë për deri 1100 faqe me mbulim standard 5%.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Aksesorë origjinal:
EAN:
190781106968
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
I përdorshëm me:
HP Color LaserJet Pro M180n, HP Color LaserJet Pro M181fw
Kodi i prodhuesit:
CF530A
Lansuar:
7. 12. 2017
Lloji i pajisjes:
Toner
Mbulim (%) / Numri i faqeve:
5/1100
Ngjyra e tonerit (cartridge):
Zezë
Për printer:
HP
Prodhuesi:
HP

Bashkangjitja Toner HP CF530A no. 205A edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE