Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Toner HP CF540A no. 203A (1400 faqe.), zezë

Kodi i produktit:
227572
Aksesorë origjinal:
EAN:
1907811070880
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
I përdorshëm me:
HP LaserJet Pro M254dw, HP LaserJet Pro M254nw, HP LaserJet Pro M280nw, HP LaserJet Pro M281fdn, HP LaserJet Pro M281fdw
Kodi i prodhuesit:
CF540A

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
85.50 
Ju kurseni : 4.00   (5%)
81.50 € * Përfshirë TVSH-në
5% Zbritje Risi
Disponueshmëria:
10 artikuj
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 6.79 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Printoni të gjitha dokumentet e biznesit shpejt dhe me efikasitet të lartë, duke përmirsuar punën e printerëve HP Color LaserJet Pro, me ngjyra orgjinale HP JetIntelligence toner. Mbështet cilësinë e lartë të printimit dhe arrinë rezultate mbresëlënëse. Krijo dokumente me cilësi të lartë me shpejtësi që printeri mund të trajtojë. Fishekë të volitshëm të bojës për printerë të shpejtë dhe kompaktë. Genuine HP JetIntelligence ofron toner të efikasitetit të lartë dhe me çmime të arsyeshme. Është kopatibil me: HP Color LaserJet MFP M280nw, HP Color LaserJet MFP M281fdw, HP Color LaserJet for M254nw, HP Color LaserJet Pro M254nw, HP Color LaserJet Pro M254nw. Mund të printoj deri në 1400 faqe.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Aksesorë origjinal:
EAN:
1907811070880
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
I përdorshëm me:
HP LaserJet Pro M254dw, HP LaserJet Pro M254nw, HP LaserJet Pro M280nw, HP LaserJet Pro M281fdn, HP LaserJet Pro M281fdw
Kodi i prodhuesit:
CF540A
Lansuar:
8. 12. 2017
Lloji i pajisjes:
Toner
Mbulim (%) / Numri i faqeve:
5/1400
Ngjyra e tonerit (cartridge):
Zezë
Për printer:
HP
Prodhuesi:
HP

Bashkangjitja Toner HP CF540A no. 203A (1400 faqe.) edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE