Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Toner HP CF541X nr. 203X (2500 faqe), i kaltër

Kodi i produktit:
228155
Aksesorë origjinal:
EAN:
1907811071320
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
I përdorshëm me:
HP LaserJet Pro M254dw, HP LaserJet Pro M254nw, HP LaserJet Pro M280nw, HP LaserJet Pro M281fdn, HP LaserJet Pro M281fdw
Kodi i prodhuesit:
CF541X

Si të porosisim në Gjirafa50?

129.50 
Ju kurseni : 11.00   (8%)
118.50 € * Përfshirë TVSH-në
8% Zbritje Risi
Disponueshmëria:
10 artikuj
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 9.88 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Printoni të gjitha dokumentet e biznesit tuaj shpejt dhe me efikasitet dhe përmirësoni performancën tuaj të HP LaserJet Pro me fishekë të vërtetë HP toner Mbështetuni në cilësinë dhe besueshmërinë e HP-së për të dhënë rezultate mbresëlënëse të printimit. Prodhoni dokumente me cilësi të lartë në shpejtësinë e printerit tuaj. Toner të përballueshëm për një printer të shpejtë dhe kompakt, sigurojnë efikasitet më të madh me çmime të arsyeshme me monitorim të besueshëm të statusit të tonerit. Toneri i printimit Cyan 203X është projektuar për printera lazer HP LaserJet Pro M254dw, M254nw, M280nw, M281fdn, M281fdw dhe M281fdn.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Aksesorë origjinal:
EAN:
1907811071320
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
I përdorshëm me:
HP LaserJet Pro M254dw, HP LaserJet Pro M254nw, HP LaserJet Pro M280nw, HP LaserJet Pro M281fdn, HP LaserJet Pro M281fdw
Kodi i prodhuesit:
CF541X
Lansuar:
20. 12. 2017
Lloji i pajisjes:
Toner
Mbulim (%) / Numri i faqeve:
5/2500
Ngjyra e tonerit (cartridge):
Kaltër (cyan)
Për printer:
HP
Prodhuesi:
HP

Bashkangjitja Toner HP CF541X nr. 203X (2500 faqe) edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE