Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Toner HP CF542X no. 203X (2500 fq.), i verdhë

Kodi i produktit:
228156
Aksesorë origjinal:
EAN:
1907811071498
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
I përdorshëm me:
HP LaserJet Pro M254dw, HP LaserJet Pro M254nw, HP LaserJet Pro M280nw, HP LaserJet Pro M281fdn, HP LaserJet Pro M281fdw
Kodi i prodhuesit:
CF542X

Si të porosisim në Gjirafa50?

129.50 
Ju kurseni : 6.00   (5%)
123.50 € * Përfshirë TVSH-në
5% Zbritje Risi
Disponueshmëria:
10 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 10.29 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Printoni të gjitha dokumentet e biznesit tuaj shpejt dhe me efikasitet dhe përmirësoni performancën e printerit tuaj HP LaserJet Pro me fishekë të vërtetë HP me teknologji JetIntelligence. Prodhoni dokumente me cilësi të lartë në shpejtësinë e trajtimit të printerit tuaj, përmes fishekut i cili është i dedikuar për printera laserik HP LaserJet Pro M254dw, M254nw, M280nw, M281fdn, M281fdn dhe M281fdn. Ai ka rendiment për deri në 2500 faqe me mbulim standard 5%.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Aksesorë origjinal:
EAN:
1907811071498
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
I përdorshëm me:
HP LaserJet Pro M254dw, HP LaserJet Pro M254nw, HP LaserJet Pro M280nw, HP LaserJet Pro M281fdn, HP LaserJet Pro M281fdw
Kodi i prodhuesit:
CF542X
Lansuar:
20. 12. 2017
Lloji i pajisjes:
Toner
Mbulim (%) / Numri i faqeve:
5/2500
Ngjyra e tonerit (cartridge):
E verdhë
Për printer:
HP
Prodhuesi:
HP

Bashkangjitja Toner HP CF542X no. 203X (2500 fq.) edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE