Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Toner i kaltër Brother TN-130C

Kodi i produktit:
81711
Aksesorë origjinal:
EAN:
4977766648103
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
I përdorshëm me:
Brother DCP-9040CN, Brother DCP-9042CDN, Brother DCP-9045CDN, Brother HL-4040CN, Brother HL-4050CDN, Brother MFC-9440CN, Brother MFC-9450CDN, Brother MFC-9840CDW
Kodi i prodhuesit:
TN130C

Si të porosisim në Gjirafa50?

102.50 
Ju kurseni : 9.00   (9%)
93.50 € * Përfshirë TVSH-në
9% Zbritje
Vetëm 2
Disponueshmëria:
2 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 7.79 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Toneri origjinal me ngjyrë të kaltër TN-130C i brendit Brother është i destinuar për printerët laserik DCP-9042CDN, DCP-9045CDN, MFC-9450CDN, MFC-9840CDW, HL-4040CN dhe HL-4050CDN. Ky toner mund të printoj deri në 1,500 faqe të formatit A4 me mbulueshmëri 5%. Përparësia e përdorimit të tonerëve origjinal qëndron në përshtatshmërinë 100% të tonerit me printerin për të siguruar në këtë mënyrë printime me cilësi të lartë, gjë e cila nuk mund të arrihet me përdorimin e tonerëve fals.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Aksesorë origjinal:
EAN:
4977766648103
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
I përdorshëm me:
Brother DCP-9040CN, Brother DCP-9042CDN, Brother DCP-9045CDN, Brother HL-4040CN, Brother HL-4050CDN, Brother MFC-9440CN, Brother MFC-9450CDN, Brother MFC-9840CDW
Kodi i prodhuesit:
TN130C
Lansuar:
10 Maj 2011
Lloji i pajisjes:
Toner
Ngjyra e tonerit (cartridge):
Kaltër (cyan)
Për printer:
Brother
Prodhuesi:
Brother
Ueb-i i prodhuesit:
Brother.com

Bashkangjitja Toner i kaltër Brother TN-130C edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE