Toner i zi Brother TN-1030

Kodi i produktit:
133925
Aksesorë origjinal:
EAN:
4977766721745
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
I përdorshëm me:
Brother DCP-1510E, Brother DCP-1512E, Brother DCP-1610WE, Brother HL-1110E, Brother HL-1112E, Brother HL-1210WE, Brother HL-1212WE, Brother MFC-1810E, Brother MFC-1910WE, DCP-1610WE
Kodi i prodhuesit:
TN1030

Si të porosisim në Gjirafa50?

56.50 
Ju kurseni : 7.00   (12%)
49.50 € * Përfshirë TVSH-në
12% Zbritje
Disponueshmëria:
(10 artikuj)
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 4.12 € në muaj
+
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Brother është një kompani me traditë të lartë e cila është angazhuar në prodhimin e pajisjeve printuese si printerë, makina faksi apo makina multi-funksionale. Për produktet e saj, ajo ofron aksesorë të ndryshëm. Këtë herë, sjellë toner origjinal Brother TN-1030 që është dizajnuar për shfrytëzim për printerë laserik. Rendimenti i tij arrin deri në 1000 faqe A4. Arsyet për të përdorur aksesorët origjinalë janë të shumta si ruajtja e pajisjeve, ruajtja e garancionit dhe mirëmbajtja standarde e kualitetit të lartë të printimeve.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Aksesorë origjinal:
EAN:
4977766721745
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
I përdorshëm me:
Brother DCP-1510E, Brother DCP-1512E, Brother DCP-1610WE, Brother HL-1110E, Brother HL-1112E, Brother HL-1210WE, Brother HL-1212WE, Brother MFC-1810E, Brother MFC-1910WE, DCP-1610WE
Kodi i prodhuesit:
TN1030
Lansuar:
23 Gusht 2013
Lloji i pajisjes:
Toner
Mbulim (%) / Numri i faqeve:
5/1000
Ngjyra e tonerit (cartridge):
Zezë
Për printer:
Brother
Prodhuesi:
Brother
Ueb-i i prodhuesit:
Brother.com

Bashkangjitja Toner i zi Brother TN-1030 edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE