Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Toner i zi Brother TN-3130

Kodi i produktit:
81694
Aksesorë origjinal:
EAN:
4977766636704
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
I përdorshëm me:
Brother DCP-8060, Brother DCP-8065DN, Brother HL-5240, Brother HL-5240L, Brother HL-5250DN, Brother HL-5270DN, Brother HL-5270DN2LT, Brother HL-5280DW, Brother MFC-8460N, Brother MFC-8860N
Kodi i prodhuesit:
TN3130

Si të porosisim në Gjirafa50?

112.50 
Ju kurseni : 41.00   (36%)
71.50 € * Përfshirë TVSH-në
36% Zbritje
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 5.96 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Toneri Brother TN-3130 me ngjyrë të zezë posedon kapacitet për mbulueshmëri ngjyre prej 5% deri në 3500 faqe. Arsyeja për t'i përdorur tonerët origjinat janë të njëjtat si te produktet e tjera. E mbrojnë produktin nga dëmet fizike, ia rrisin jetëgjatësinë dhe e mbajnë një standard të lartë të printimit. Përkrah këta printerë: DCP-8060, DCP-8065DN, HL-5200, HL-5240, HL-5250, HL-5250DN, HL-5250DNHY, HL 5270, HL-5270DN, HL-5270DN 2 LT, HL-5280DW, MFC-8460N, MFC-8860DN, MFC-8860N, MFC-8870DW.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Aksesorë origjinal:
EAN:
4977766636704
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
I përdorshëm me:
Brother DCP-8060, Brother DCP-8065DN, Brother HL-5240, Brother HL-5240L, Brother HL-5250DN, Brother HL-5270DN, Brother HL-5270DN2LT, Brother HL-5280DW, Brother MFC-8460N, Brother MFC-8860N
Kodi i prodhuesit:
TN3130
Lansuar:
10 Maj 2011
Lloji i pajisjes:
Toner
Ngjyra e tonerit (cartridge):
Zezë
Për printer:
Brother
Prodhuesi:
Brother
Ueb-i i prodhuesit:
Brother.com

Bashkangjitja Toner i zi Brother TN-3130 edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE