Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Toner i zi OKI 44,992,402

Kodi i produktit:
108661
Aksesorë origjinal:
EAN:
5031713055389
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
I përdorshëm me:
OKI B401, OKI B401d, OKI B401dn, OKI MB441, OKI MB441dn, OKI MB451, OKI MB451w
Kodi i prodhuesit:
44992402

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
97.50 € * Përfshirë TVSH-në
Disponueshmëria:
10 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 8.12 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave
  • Përshkrimi
  • Detajet
  • Vlerësimet
  • Të ngjashme

Përshkrimi i produktit

OKI Printing Solutions si synim ka prodhimin dhe sjelljen në treg të produkteve profesionale për printim. Produktet e kësaj kompanie janë të një cilësie tejet të lartë të fabrikuara sipas standardeve të fundit, për të siguruar performancë maksimale. Toneri i zi Cartridge OKI është prodhuar për t'u përdorur në printerë të modelit OKI B401. Ky produkt ka kapacitet të printojë deri 2500 fleta të formatit A4. OKI Printing Solutions ofron vetëm produkte të kualitetit të lartë, afatgjatë dhe efektivë.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Aksesorë origjinal:
EAN:
5031713055389
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
I përdorshëm me:
OKI B401, OKI B401d, OKI B401dn, OKI MB441, OKI MB441dn, OKI MB451, OKI MB451w
Kodi i prodhuesit:
44992402
Lansuar:
18 Maj 2012
Lloji i pajisjes:
Toner
Mbulim (%) / Numri i faqeve:
5/2500
Ngjyra e tonerit (cartridge):
Zezë
Për printer:
OKI
Prodhuesi:
OKI
Ueb-i i prodhuesit:
Oki.com

Bashkangjitja Toner i zi OKI 44 edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE