Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Toner i zi OKI 44469803

Kodi i produktit:
93589
Aksesorë origjinal:
EAN:
5031713047995
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
I përdorshëm me:
OKI C310, OKI C310dn, OKI C330, OKI C330dn, OKI C331, OKI C331dn, OKI C510, OKI C510dn, OKI C511, OKI C511DN, OKI C530, OKI C530dn, OKI C531, OKI C531DN, OKI MC351, OKI MC351dn, OKI MC352, OKI MC352dn
Kodi i prodhuesit:
44469803

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
84.50 € * Përfshirë TVSH-në
Disponueshmëria:
10 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 7.04 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave
  • Përshkrimi
  • Detajet
  • Vlerësimet
  • Të ngjashme

Përshkrimi i produktit

Toneri OKI 44469803 është toner origjinal për printerët OKI C310dn, C330dn, C510dn, C530dn, MC352. Toneri zgjat deri në 3500 faqe A4 me përmbajtje tekstuale. Tonerët OKI janë të lehtë që të instalohen si dhe ofrojnë rezultate të shkëlqyera, garanci afatgjate, cilësi të shkëlqyer në çdo kopje dhe me një mekanizëm që parandalon printimin jo kualitativ. OKI Printing Solutions janë zhvilluar dhe prodhuar sipas standardeve më të fundit për të siguruar performancën maksimale dhe printim sa më efikas. Toneri vjen me ngjyrë zezë.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Aksesorë origjinal:
EAN:
5031713047995
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
I përdorshëm me:
OKI C310, OKI C310dn, OKI C330, OKI C330dn, OKI C331, OKI C331dn, OKI C510, OKI C510dn, OKI C511, OKI C511DN, OKI C530, OKI C530dn, OKI C531, OKI C531DN, OKI MC351, OKI MC351dn, OKI MC352, OKI MC352dn
Kodi i prodhuesit:
44469803
Lansuar:
25 Qershor 2011
Lloji i pajisjes:
Toner
Mbulim (%) / Numri i faqeve:
5/3500
Ngjyra e tonerit (cartridge):
Zezë
Për printer:
OKI
Prodhuesi:
OKI
Ueb-i i prodhuesit:
Oki.com

Bashkangjitja Toner i zi OKI 44469803 edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE