Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Toner i zi OKI për printer

Kodi i produktit:
109557
Aksesorë origjinal:
EAN:
5031713035404
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
I përdorshëm me:
OKI B4400, OKI B4600
Kodi i prodhuesit:
43502302

Si të porosisim në Gjirafa50?

91.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Disponueshmëria:
10 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 7.62 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

OKI Printing Solutions është një markë globale B2B, e cila ka për qëllim krijimin e produkteve profesionale për printim, aplikacione dhe shërbime që rrisin efikasitetin e bizneseve të sotme. OKI Printing Solutions ka sjellë në treg një gamë të produkteve me performancë të shpejtë dhe të lartë - printera, printera dot-matrix, printera me ngjyra, printera monokrom, faks makinat dhe pajisjet multifunksionale. Toner OKI 43502302 është i projektuar për printim me ngjyrë zezë, deri në 3.000 fletë të formatit A4. Produktet OKI janë të lehta për tu instaluar, ofrojnë rezultate të shkëlqyeshme dhe kualitet afatgjatë të secilës kopje dhe rezistencë ndaj zbehjes.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Aksesorë origjinal:
EAN:
5031713035404
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
I përdorshëm me:
OKI B4400, OKI B4600
Kodi i prodhuesit:
43502302
Lloji i pajisjes:
Toner
Mbulim (%) / Numri i faqeve:
5/3000
Ngjyra e tonerit (cartridge):
Zezë
Për printer:
OKI
Prodhuesi:
OKI
Ueb-i i prodhuesit:
Oki.com

Bashkangjitja Toner i zi OKI për printer edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE