Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Toner i zi Xerox 106R02778

Kodi i produktit:
163339
Aksesorë origjinal:
EAN:
095205864564
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
I përdorshëm me:
Xerox Phaser 3052, Xerox Phaser 3052V, Xerox Phaser 3260, Xerox Phaser 3260DNI, Xerox WorkCentre 3215, Xerox WorkCentre 3225, Xerox WorkCentre 3225DNI
Kodi i prodhuesit:
106R02778

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
77.50 
Ju kurseni : 3.00   (4%)
74.50 € * Përfshirë TVSH-në
4% Zbritje
Disponueshmëria:
(10 artikuj)
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 6.21 € në muaj
+
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Produktet e Xerox karakterizohen me kualitet të lartë, qëndrueshmëri dhe çmim të arsyeshëm. Xerox tani sjell tonerin origjinal me ngjyrë të zezë 106R02778, i dizajnuar për printerët Xerox Phaser 3052, 3260 dhe Xerox WorkCentre 3215, 3225. Toneri është i dizajnuar për printim me kualitet të lartë të dokumenteve deri ne 3000 faqe A4 me 5% mbulueshmëri. Avantazhi i tonerit origjinal është përshtatshmëria 100% me produktet dhe kualiteti maksimal i printimit që nuk mund të arrihet me tonerë falso.

Vlerësimet

Shkruaj koment

Detajet teknike

Aksesorë origjinal:
EAN:
095205864564
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
I përdorshëm me:
Xerox Phaser 3052, Xerox Phaser 3052V, Xerox Phaser 3260, Xerox Phaser 3260DNI, Xerox WorkCentre 3215, Xerox WorkCentre 3225, Xerox WorkCentre 3225DNI
Kodi i prodhuesit:
106R02778
Lansuar:
13 Nëntor 2014
Lloji i pajisjes:
Toner
Mbulim (%) / Numri i faqeve:
5/3000
Ngjyra e tonerit (cartridge):
Zezë
Për printer:
Xerox
Prodhuesi:
Xerox
Ueb-i i prodhuesit:
Xerox.com

Bashkangjitja Toner i zi Xerox 106R02778 edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE