Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Toner i zi Xerox 106R02778

Kodi i produktit:
163339
Aksesorë origjinal:
EAN:
095205864564
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
I përdorshëm me:
Xerox Phaser 3052, Xerox Phaser 3052V, Xerox Phaser 3260, Xerox Phaser 3260DNI, Xerox WorkCentre 3215, Xerox WorkCentre 3225, Xerox WorkCentre 3225DNI
Kodi i prodhuesit:
106R02778

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
77.50 € * Përfshirë TVSH-në
Disponueshmëria:
10 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 6.46 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Produktet e Xerox karakterizohen me kualitet të lartë, qëndrueshmëri dhe çmim të arsyeshëm. Xerox tani sjell tonerin origjinal me ngjyrë të zezë 106R02778, i dizajnuar për printerët Xerox Phaser 3052, 3260 dhe Xerox WorkCentre 3215, 3225. Toneri është i dizajnuar për printim me kualitet të lartë të dokumenteve deri ne 3000 faqe A4 me 5% mbulueshmëri. Avantazhi i tonerit origjinal është përshtatshmëria 100% me produktet dhe kualiteti maksimal i printimit që nuk mund të arrihet me tonerë falso.

Vlerësimet

Shkruaj koment

Detajet teknike

Aksesorë origjinal:
EAN:
095205864564
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
I përdorshëm me:
Xerox Phaser 3052, Xerox Phaser 3052V, Xerox Phaser 3260, Xerox Phaser 3260DNI, Xerox WorkCentre 3215, Xerox WorkCentre 3225, Xerox WorkCentre 3225DNI
Kodi i prodhuesit:
106R02778
Lansuar:
13 Nëntor 2014
Lloji i pajisjes:
Toner
Mbulim (%) / Numri i faqeve:
5/3000
Ngjyra e tonerit (cartridge):
Zezë
Për printer:
Xerox
Prodhuesi:
Xerox
Ueb-i i prodhuesit:
Xerox.com

Bashkangjitja Toner i zi Xerox 106R02778 edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE