Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Toner Lexmark 80C2XC0, e kaltër, return

Kodi i produktit:
122231
Aksesorë origjinal:
Besueshmëria:
100 %
EAN:
7346464813286
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
I përdorshëm me:
Lexmark CX510de, Lexmark CX510dhe, Lexmark CX510dthe

Si të porosisim në Gjirafa50?

149.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Vetëm 3
Disponueshmëria:
3 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 12.46 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Toner origjinal Cyan Lexmark 80C2XC0 është projektuar për t'u përdorur me pajisjet e këtij prodhuesi - posaçërisht CX510de / CX510dhe / CX510dthe. Kjo është pjesë e Programit të Kthimit të Lexmark, i cili ju kursen para dhe mjedis. Rendimenti i këtij toneri arrin deri në 4000 faqe standarde, në përputhje me ISO / IEC 19798. Arsyet për të përdorur pajisje shtesë origjinale janë klasike si me prodhuesit e tjerë, ruajtjen e garancisë në pajisje, zgjatjen e jetës dhe ruajtjen e printimeve standarde me cilësi të lartë.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Aksesorë origjinal:
Besueshmëria:
100 %
EAN:
7346464813286
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
I përdorshëm me:
Lexmark CX510de, Lexmark CX510dhe, Lexmark CX510dthe
Kodi:
80C2XC0
Lansuar:
1 Shkurt 2013
Lloji i pajisjes:
Toner
Mbulim Numri i faqeve:
5/4000
Ngjyra e tonerit cartridge:
Kaltër (cyan)
Për printer:
Lexmark
Prodhuesi:
Lexmark

Bashkangjitja Toner Lexmark 80C2XC0 edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE