Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Toner OKI 43487712, i zi

Kodi i produktit:
109481
Aksesorë origjinal:
EAN:
5031713037743
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
I përdorshëm me:
OKI C8600, OKI C8800
Kodi i prodhuesit:
43487712

Si të porosisim në Gjirafa50?

124.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 10.38 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Produktet e kompanisë OKI gjithmonë janë të dizajnuara në mënyrë që të instalohen lehtë, ndërsa ofrojnë rezultate të shkëlqyeshme dhe kualitet të lartë. Në mesin e këtyre produkteve që prodhon kompania, është edhe toneri në 43487712, i cili është i dizajnuar për sistemet e printimit OKI B4600. Jetëgjatësia e këtij toneri është 6000 faqe me një mbulueshmëri standarde prej 5%.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Aksesorë origjinal:
EAN:
5031713037743
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
I përdorshëm me:
OKI C8600, OKI C8800
Kodi i prodhuesit:
43487712
Lloji i pajisjes:
Toner
Mbulim (%) / Numri i faqeve:
5/6000
Ngjyra e tonerit (cartridge):
Zezë
Për printer:
OKI
Prodhuesi:
OKI
Ueb-i i prodhuesit:
Oki.com

Bashkangjitja Toner OKI 43487712 edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE