Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Toner OKI 43865722, i purpurt (magneta)

Kodi i produktit:
109427
Aksesorë origjinal:
EAN:
5031713039860
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
I përdorshëm me:
OKI C5850, OKI C5950, OKI MC560
Kodi i prodhuesit:
43865722

Si të porosisim në Gjirafa50?

246.50 
Ju kurseni : 23.00   (9%)
223.50 € * Përfshirë TVSH-në
9% Zbritje Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 18.62 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Toneri OKI 43865722 është toner origjinal për printerët OKI C5850, C5950 dhe MC560. Toneri zgjat deri në 6000 faqe A4. Tonerët OKI janë të lehtë që të instalohen si dhe ofrojnë rezultate të shkëlqyera, garanci afatgjatë, cilësi të shkëlqyer në çdo kopje dhe me një mekanizëm që parandalon printimin jo kualitativ. OKI Printing Solutions janë zhvilluar dhe prodhuar sipas standardeve më të fundit për të siguruar performancën maksimale dhe printim sa më efikas. Toneri vjen me ngjyrë të purpurt dhe është i tipit Cartridge.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Aksesorë origjinal:
EAN:
5031713039860
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
I përdorshëm me:
OKI C5850, OKI C5950, OKI MC560
Kodi i prodhuesit:
43865722
Lloji i pajisjes:
Toner
Mbulim (%) / Numri i faqeve:
5/6000
Ngjyra e tonerit (cartridge):
Kuqe (purpurt/magenta)
Për printer:
OKI
Prodhuesi:
OKI
Ueb-i i prodhuesit:
Oki.com

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE