Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Toner OKI 46508714, i purpurt

Kodi i produktit:
203730
Aksesorë origjinal:
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
I përdorshëm me:
OKI C332dn, OKI MC363dn
Kodi i prodhuesit:
46508714
Lansuar:
6 Dhjetor 2016

Si të porosisim në Gjirafa50?

98.50 € * Përfshirë TVSH-në
Disponueshmëria:
10 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 8.21 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

OKI Printing Solutions është një kompani globale e dedikuar për krijimin e produkteve profesionale të shtypjes, aplikacioneve dhe shërbimeve të tjera që rrisin efikasitetin e bizneseve të sotme. Për prodhimet e tyre të larta për nga cilësia, japin pajisje me po të njëjtën cilësi premium. Marka OKI Printing Solutions është zhvilluar dhe prodhon produkte sipas standardeve më të fundit për të siguruar performancë maksimale dhe sa më efikase. Ky toner ngjyrë rozë është menduar për përdorim nga printerët OKI C332 / MC363. Jep mbulim deri në 3.000 faqe A4.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Aksesorë origjinal:
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
I përdorshëm me:
OKI C332dn, OKI MC363dn
Kodi i prodhuesit:
46508714
Lansuar:
6 Dhjetor 2016
Lloji i pajisjes:
Toner
Mbulim (%) / Numri i faqeve:
5/1500
Ngjyra e tonerit (cartridge):
Kuqe (purpurt/magenta)
Për printer:
OKI
Prodhuesi:
OKI
Ueb-i i prodhuesit:
Oki.com

Bashkangjitja Toner OKI 46508714 edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE