Toner për printer Canon 052H, e zezë

Kodi i produktit:
234542
Aksesorë origjinal:
EAN:
45492920894240
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
I përdorshëm me:
Canon i-SENSYS LBP212dw, Canon i-SENSYS LBP214dw, Canon i-SENSYS LBP215x, Canon i-SENSYS MF421dw, Canon i-SENSYS MF426dw, Canon i-SENSYS MF428x, Canon i-SENSYS MF429x
Kodi i prodhuesit:
2200C002

Si të porosisim në Gjirafa50?

223.50 
Ju kurseni : 16.00   (7%)
207.50 € * Përfshirë TVSH-në
7% Zbritje Risi
Disponueshmëria:
(10 artikuj)
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 17.29 € në muaj
+
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Toneri origjinal siguron cilësi të vazhdueshme të printimit, printime me ngjyra më të besueshme dhe cilësi të lartë printimi kur prezantoni biznesin tuaj ose krijimin tuaj personal. Toneri Canon 052H me kapacitet të lartë me deri në 9200 faqe A4 jep jetë të gjatë dhe cilësi të shkëlqyeshme. Është i përshtatshëm për Canon i-SENSYS LBP212d, Canon i-SENSYS MF426d, Canon i-SENSYS MF426x, Canon i-SENSYS MF426x.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Aksesorë origjinal:
EAN:
45492920894240
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
I përdorshëm me:
Canon i-SENSYS LBP212dw, Canon i-SENSYS LBP214dw, Canon i-SENSYS LBP215x, Canon i-SENSYS MF421dw, Canon i-SENSYS MF426dw, Canon i-SENSYS MF428x, Canon i-SENSYS MF429x
Kodi i prodhuesit:
2200C002
Lansuar:
11. 4. 2018
Lloji i pajisjes:
Toner
Mbulim (%) / Numri i faqeve:
5/9200
Ngjyra e tonerit (cartridge):
Zezë
Për printer:
Canon
Prodhuesi:
Canon
Ueb-i i prodhuesit:
Canon.com

Bashkangjitja Toner për printer Canon 052H edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE