Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Toner për printer HP CF541A no. 203A (1400 str.), e kaltër

Kodi i produktit:
227573
Aksesorë origjinal:
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
I përdorshëm me:
HP LaserJet Pro M254dw, HP LaserJet Pro M254nw, HP LaserJet Pro M280nw, HP LaserJet Pro M281fdn, HP LaserJet Pro M281fdw
Kodi i prodhuesit:
CF541A
Lloji i pajisjes:
Toner

Si të porosisim në Gjirafa50?

99.50 
Ju kurseni : 3.00   (3%)
96.50 € * Përfshirë TVSH-në
3% Zbritje Risi
Disponueshmëria:
10 artikuj
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 8.04 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Printoni të gjitha dokumentet e biznesit shpejt dhe me efikasitet dhe përmirësoni performancën e HP Color LaserJet Pro tuaj me tonerin HP me JetIntelligence. Toneri Nr. 203A përdoret për HP COLOR LASERJET PRO MFP M280nw, LASERJET HP COLOR LASERJET PRO M254dw, LASERJET HP COLOR LASERJET PRO M254dw. Jep ngjyrë për deri 1400 faqe me mbulim standard 5%.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Aksesorë origjinal:
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
I përdorshëm me:
HP LaserJet Pro M254dw, HP LaserJet Pro M254nw, HP LaserJet Pro M280nw, HP LaserJet Pro M281fdn, HP LaserJet Pro M281fdw
Kodi i prodhuesit:
CF541A
Lloji i pajisjes:
Toner
Mbulim (%) / Numri i faqeve:
5/1400
Ngjyra e tonerit (cartridge):
Kaltër (cyan)
Për printer:
HP
Prodhuesi:
HP

Bashkangjitja Toner për printer HP CF541A no. 203A (1400 str.) edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE