Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Toner HP CF542A, nr. 203A, (1300 faqe), e verdhë

Kodi i produktit:
227574
Aksesorë origjinal:
EAN:
1907811071016
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
I përdorshëm me:
HP LaserJet Pro M254dw, HP LaserJet Pro M254nw, HP LaserJet Pro M280nw, HP LaserJet Pro M281fdn, HP LaserJet Pro M281fdw
Kodi i prodhuesit:
CF542A

Si të porosisim në Gjirafa50?

99.50 
Ju kurseni : 3.00   (3%)
96.50 € * Përfshirë TVSH-në
3% Zbritje Risi
Disponueshmëria:
10 artikuj
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 8.04 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Toneri me ngjyrë të verdhë nga HP LaserJet do iu mundësoj të vazhdoni printimin tuaj me kualitet të lartë dhe rezultate të mahnitshme me çmime të lira. Produkti mund të përdoret me printerët HP LaserJet Pro M254dw, HP LaserJet Pro M254nw, HP LaserJet Pro M280nw, HP LaserJet Pro M281fdn, HP LaserJet Pro M281fdw si dhe mund të printoj deri në 1300 faqe me konsistencë mahnitëse.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Aksesorë origjinal:
EAN:
1907811071016
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
I përdorshëm me:
HP LaserJet Pro M254dw, HP LaserJet Pro M254nw, HP LaserJet Pro M280nw, HP LaserJet Pro M281fdn, HP LaserJet Pro M281fdw
Kodi i prodhuesit:
CF542A
Lansuar:
8. 12. 2017
Lloji i pajisjes:
Toner
Mbulim (%) / Numri i faqeve:
5/1300
Ngjyra e tonerit (cartridge):
E verdhë
Për printer:
HP
Prodhuesi:
HP

Bashkangjitja Toner HP CF542A edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE