Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Fije për 3D printim Verbatim (filament), ABS, 1,75mm, 1kg, e kaltër

Kodi i produktit:
237987
EAN:
0239425526974
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
55269
Lansuar:
13. 6. 2018
Lloji i pajisjes:
3D

Si të porosisim në Gjirafa50?

29.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 2.46 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Verbatim e sjell fijen ABS për 3D printim e krijuar nga arkiloniti butadin stiren i qëndrueshëm që do ju mundësoj të printoni çfarëdolloj objekti me qëndrueshmëri dhe kualitet të lartë. Materiali është dizajnuar për printim FFF dhe është e përshtashme sidomos për modele konstruktimi, elektroteknikës etj. Fija vjen me 1.75 ± 0.02 mm precizitet, është fleksibile dhe e gjithënashme, ka 1kg peshë dhe vjen me ngjyrë të kaltër.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
0239425526974
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
55269
Lansuar:
13. 6. 2018
Lloji i pajisjes:
3D
Materiali:
PLA
Ngjyra e tonerit (cartridge):
Kaltër
Pesha [g]:
1000
Prodhuesi:
Verbatim
Trashësia e filamentit 3D [mm]:
1.75
Ueb-i i prodhuesit:
Verbatim.com

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE