Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Printer EPSON TM-T88V

Kodi i produktit:
194411
EAN:
8715946545677
Ekran:
Jo
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
C31CA85321B0
Lansuar:
14 Korrik 2016

Si të porosisim në Gjirafa50?

508.50 
Ju kurseni : 80.00   (16%)
428.50 € * Përfshirë TVSH-në
16% Zbritje
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 35.71 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Printeri Epson Tm-T88V pozedon përmasa kompakte, të cilat mund të zënë vend poshtë çdo tavoline të punës standarde. Ky produkt posedon butona të lehtë kontrolli, shpejtësi prek 300 mm për sekondë, kursen letrën çka e bën akoma më ekonomike si dhe është në gjendje të prodhojë më shumë tekst në hapësira të vogla, duke zvogëluar kursimet. Në njërën anë është e mundur të printohen më shumë fatura me cilësi tejet të lartë.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
8715946545677
Ekran:
Jo
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
C31CA85321B0
Lansuar:
14 Korrik 2016
Lloji i printerit:
Për etiketa / fatura
Madhësia e printerit:
Etiketa
Multifunksional:
Jo
Përmasat [mm]:
145 x 148 x 195
Pesha në kg:
1,6
Printim DPI:
180
Prodhuesi:
Epson
Rezolucioni - ngjyra e zezë [DPI]:
180 x 180
Teknologjia:
USB 2.0, WiFi
Teknologjia e printimit:
Për etiketa / fatura
Ueb-i i prodhuesit:
Epson.com

Bashkangjitja Printer EPSON TM-T88V edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE