Printer portativ për etiketa Cashin PTP-II

Kodi i produktit:
207004
EAN:
8595235809631
Ekran:
Jo
Funksionim me bateri:
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
PTP-II BT

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
126.50 
109.50 € * Përfshirë TVSH-në
Disponueshmëria:
(10 artikuj)
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 9.12 € në muaj
+
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Cashin PTP-II është printer portativ për printimin e etikeva dhe kuponave fiskal. Ky printer përdoret nëpër shitore dhe hipermarkete të ndryshme, duke ua mundësuar printimin e shpejtë dhe të lehtë etiketave apo kuponave. Dizajni klasik dhe pesha e lehtë e printerit e bëjnë atë një pajisje shumë të kërkuar. Printeri operon në principe të printimit termal dhe operon me shumë kujdes. Produkti ofron kualitatet, dhe duke iu falenderuar teknologjisë Bluetooth, ju mund ta lidhni atë edhe me ndonjë pajisje tjetër. Shpejtësia e printimit arrin deri në 80mm/s. Printeri peshon 235 g. Printeri mund të lidhet me kompjuter përmes një lidhësi USB.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
8595235809631
Ekran:
Jo
Funksionim me bateri:
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
PTP-II BT
Lansuar:
7 Shkurt 2017
Lloji i printerit:
Për etiketa / faturaPrinter për etiketa
Madhësia e printerit:
Etiketa
Multifunksional:
Jo
Pesha në kg:
0,23
Prodhuesi:
Cashino
Teknologjia:
Bluetooth, serial, USB
Teknologjia e printimit:
Për etiketa / fatura
Ueb-i i prodhuesit:
Cashinotech.com

Bashkangjitja Printer portativ për etiketa Cashin PTP-II edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE