Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Lexues barkodi Zebra DS4308 SR, 2D, kabllo USB , i zi

Kodi i produktit:
264930
Besueshmëria:
100 %
Garancioni nga prodhuesi:
1 vjet
Kodi:
DS4308-SR7U2100AZW
Lansuar:
11. 7. 2019
Lloji:
Lexues për barkode

Si të porosisim në Gjirafa50?

159.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Vetëm 1
Disponueshmëria:
(1 artikull)
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 13.29 € në muaj
+
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Lexues barkodi i cilësisë së lartë, i cili mund të lexoj kodet më shpejt dhe nga distanca më të largëta se lexuesit e zakonshëm. Ai mund të lexoj shumë lloje kodesh si: 1D, 2D, elektronik, te printuar apo në kartela plastike. Produkti është rezistent ndaj spërkatjeve (IP42).

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Besueshmëria:
100 %
Garancioni nga prodhuesi:
1 vjet
Kodi:
DS4308-SR7U2100AZW
Lansuar:
11. 7. 2019
Lloji:
Lexues për barkode
Teknologjia:
Laserik
Ueb-i i prodhuesit:
Zebra.com

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE