Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Lexues barkodi Zebra DS4308 SR, 2D, kabllo USB , i zi

Kodi i produktit:
264930
Besueshmëria:
100 %
Garancioni nga prodhuesi:
1 vjet
Kodi:
DS4308-SR7U2100AZW
Lansuar:
11. 7. 2019
Lloji:
Lexues për barkode

Si të porosisim në Gjirafa50?

159.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Vetëm 1
Disponueshmëria:
1 artikull
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 13.29 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Lexues barkodi i cilësisë së lartë, i cili mund të lexoj kodet më shpejt dhe nga distanca më të largëta se lexuesit e zakonshëm. Ai mund të lexoj shumë lloje kodesh si: 1D, 2D, elektronik, te printuar apo në kartela plastike. Produkti është rezistent ndaj spërkatjeve (IP42).

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Besueshmëria:
100 %
Garancioni nga prodhuesi:
1 vjet
Kodi:
DS4308-SR7U2100AZW
Lansuar:
11. 7. 2019
Lloji:
Lexues për barkode
Prodhuesi:
Zebra
Teknologjia:
Laserik
Ueb-i i prodhuesit:
Zebra.com

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE