Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Skaner Brother 2400N ADS

Kodi i produktit:
186039
EAN:
4977766755184
Formati i letrës:
A3
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
ADS2400NYJ1
Lloji i senzorit të skenerit:
CIS

Si të porosisim në Gjirafa50?

377.50 
Ju kurseni : 20.00   (5%)
357.50 € * Përfshirë TVSH-në
5% Zbritje Risi
Disponueshmëria:
10 artikuj
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 29.79 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Skaneri i fuqishëm Brother ADS-2400N është një pajisje ideale për skanim të dokumenteve nga forma e letrës në atë digjitale. Produkti ofron karakteristika fantastike të skanimit me ngjyrë dhe atij monokromatik. Përfshin opsionin e skanimit të thjeshtë dhe të dyfishtë. Operim i lehtë dhe shpejtësi e lartë. Skaneri është i pajisur me CIS të dyfishtë. Ju mund t'i vendosni deri në 50 fletë në qeskën e pajisjes dhe ta filloni skanimin e tyre.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
4977766755184
Formati i letrës:
A3
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
ADS2400NYJ1
Lloji i senzorit të skenerit:
CIS
Lloji i skenerit:
Tavolinë
Mbajtëse për letra:
DADF (50 fletë)
Mbështetje për W10:
Përmasat [H x W mm]:
306 x 258 x 250
Pesha [kg]:
4,45
Prodhuesi:
Brother
Rezolucioni harduerik [dpi]:
600 x 600
Rezolucioni i brendshëm [dpi]:
1200 x 1200
Teknologjia:
RJ-45, USB 2.0, port hyrës USB
Thellësia e ngjyrave:
24
Ueb-i i prodhuesit:
Brother.com

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE