Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Skaner Canon imageFORMULA DR-C2301, A4

Kodi i produktit:
219784
EAN:
4528472107882
Formati i letrës:
A4
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
2646C003
Lloji i senzorit të skenerit:
CMOS CIS

Si të porosisim në Gjirafa50?

504.50 
Ju kurseni : 29.00   (6%)
475.50 € * Përfshirë TVSH-në
6% Zbritje Risi
Vetëm 1
Disponueshmëria:
1 artikull
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 39.62 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Skaneri Canon imageFORMULA DR-C230 është projektuar për ata që kërkojnë efikasitet, shpejtësi dhe performancë maksimale. Ky skaner i përshtatshëm për formate të ndryshme ka aftësi deri në 3500 skanime në ditë dhe kapacitet deri në 60 fletë. ImageFORMULA DR-C230 përveç që mund të skanojë, ka edhe tipare të tjera si: korrigjimi i pjerrësisë, korrigjimi i ngjyrave tre-dimensionale, heqja e ngjyrave (RGB), përmirësimi i ngjyrës (RGB), rregullimi i kontrastit, prerja e hijes dhe shumë të tjera. Është një skaner desktopi që përmban rezolucion 600 dpi, shpejtësi 30 ppm, skanime pa ngjyra, skanime ditore deri në 3500 skanime, si dhe kapacitet prej 60 fletësh , Dimensionet: 291 × 253 × 231 mm, dhe pesha 2.8 kg.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
4528472107882
Formati i letrës:
A4
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
2646C003
Lloji i senzorit të skenerit:
CMOS CIS
Lloji i skenerit:
Tavolinë
Mbajtëse për letra:
DADF (60 faqe)
Mbështetje për W10:
Përmasat [H x W mm]:
291 x 603 x 363
Pesha [kg]:
2,8
Prodhuesi:
Canon
Rezolucioni harduerik [dpi]:
600
Teknologjia:
USB 2.0
Thellësia e ngjyrave:
24
Ueb-i i prodhuesit:
Canon.com

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE