Skaner Epson Perfection V370

Kodi i produktit:
114998
EAN:
8715946522388
Formati i letrës:
A4
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
B11B207313
Lansuar:
2 Tetor 2012

Si të porosisim në Gjirafa50?

158.50 € * Përfshirë TVSH-në
Disponueshmëria:
(6 artikuj)
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 13.21 € në muaj
+
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Skaneri Epson Perfection V370 është një skaner i përshtatshëm për skanim të formatit A4, fotografive dhe negativëve të filmave. Falë teknologjisë CCD ju mund ti besoni plotësisht se çdo detaj i fotografive do skanohet me kujdes dhe cilësi të lartë. Rezolucioni i skanimit është 4800 x 9600 dpi. Ka një interface USB 2.0 dhe garanton transferim të shpejtë të të dhënave. Dimensionet e skanerit janë: 280 x 430 x 41 mm ndërsa peshon vetëm 2.2 kg.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
8715946522388
Formati i letrës:
A4
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
B11B207313
Lansuar:
2 Tetor 2012
Lloji i senzorit të skenerit:
CCD
Lloji i skenerit:
Tavolinë
Mbështetje për W10:
Prodhuesi:
Epson
Rezolucioni harduerik [dpi]:
4800 x 9600
Teknologjia:
USB 2.0
Thellësia e ngjyrave:
48
Ueb-i i prodhuesit:
Epson.com

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE