Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Skaner Epson Perfection V600

Kodi i produktit:
70091
EAN:
8715946448602
Formati i letrës:
A4
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
B11B198033
Lansuar:
10 Maj 2011

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
321.50 € * Përfshirë TVSH-në
Disponueshmëria:
10 artikuj
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 26.79 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Ky skaner nga marka Epson, falë teknologjisë digjitale ofron skanim cilësor të dokumenteve dhe fotografive tuaja. Ofron përdorim të dritës LED, dhe një senzor CDD. Garanton një prodhimtari të pastër ngjyrash. Arrin rezolucion deri në 6400 x 9600 me një thellësi ngjyre deri në 48B, për sekondë. Ky produkt do të kalojë pritshmëritë e juaja, dhe ju mundëson të skanoni fotografitë e juaja të preferuara të detajizuara, me shpejtësi dhe fleksibiltet të lartë, në një nivel profesional.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
8715946448602
Formati i letrës:
A4
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
B11B198033
Lansuar:
10 Maj 2011
Lloji i senzorit të skenerit:
CCD
Lloji i skenerit:
Tavolinë
Mbështetje për W10:
Prodhuesi:
Epson
Rezolucioni harduerik [dpi]:
6400 x 9600
Teknologjia:
USB 2.0
Thellësia e ngjyrave:
48
Ueb-i i prodhuesit:
Epson.com

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE