Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Skaner Epson Perfection V850 Pro

Kodi i produktit:
161487
EAN:
8715946538167
Formati i letrës:
A4
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
B11B224401
Lansuar:
16 Tetor 2014

Si të porosisim në Gjirafa50?

977.50 
Ju kurseni : 91.00   (9%)
886.50 € * Përfshirë TVSH-në
9% Zbritje
Disponueshmëria:
10 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 73.88 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Epson Perfection V850 Pro është pajisje ideale për entuziastët e fotografisë, si për fotografët profesional ashtu dhe fillestar. Falë sistemit unik Epson Dual Lens të kombinuar me teknologjinë DIGITAL ICE ofron skanim të kualitetit të lartë. Epson Perfection V850 Pro përmbush të gjitha kërkesat tuaja duke ju lejuar të skanoni fotot tuaja të preferuara me performancë dhe kualitet në nivel profesional.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
8715946538167
Formati i letrës:
A4
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
B11B224401
Lansuar:
16 Tetor 2014
Lloji i skenerit:
Tavolinë
Mbështetje për W10:
Përmasat [H x W mm]:
503 x 152 x 308
Prodhuesi:
Epson
Rezolucioni harduerik [dpi]:
6400 x 9600
Teknologjia:
USB 2.0
Thellësia e ngjyrave:
48
Ueb-i i prodhuesit:
Epson.com

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE