Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Skaner Epson WorkForce DS-1630

Kodi i produktit:
201717
EAN:
8715946605630
Formati i letrës:
A4
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
B11B239401
Lansuar:
2 Nëntor 2016

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
299.50 
Ju kurseni : 10.00   (3%)
289.50 € * Përfshirë TVSH-në
3% Zbritje
Disponueshmëria:
10 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 24.12 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Epson WorkForce DS-1630 është skaner i cili kombinon cilësi, thjeshtësi dhe shpejtësi. Skanon shpejtësi prej 25 fletë për minutë në printim me ngjyra, gjithashtu 25 fletë për minutë në printim pangjyra. Ky skaner është i përshtatshëm për formatin A4 të fletëve. Skaneri ka rezolucion prej 1200 x 1200 dpi dhe një llambë LED. Është i pajisur me një lidhës USB 3.0. Skaneri ka edhe funksionin e fshirjes së faqeve boshe. Dimensioni i tij është 451 x 315 x 120, kurse pesha 3.7 kg.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
8715946605630
Formati i letrës:
A4
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
B11B239401
Lansuar:
2 Nëntor 2016
Lloji i skenerit:
Tavolinë
Mbajtëse për letra:
DADF (50 fletë)
Mbështetje për W10:
Përmasat [H x W mm]:
451 x 315 x 120
Pesha [kg]:
3,7
Prodhuesi:
Epson
Rezolucioni harduerik [dpi]:
1200 x 1200
Teknologjia:
USB 3.0
Ueb-i i prodhuesit:
Epson.com

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE