Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Skaner Epson WorkForce DS-530

Kodi i produktit:
204973
Formati i letrës:
A4
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
B11B226401
Lloji i skenerit:
Tavolinë
Mbajtëse për letra:
DADF (50 fletë)

Si të porosisim në Gjirafa50?

619.50 
Ju kurseni : 205.00   (33%)
414.50 € * Përfshirë TVSH-në
33% Zbritje Risi
Disponueshmëria:
10 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 34.54 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Duke iu falënderuar mundësive të gjera të trajtimit të dokumenteve dhe karakteristikave të reja, që sigurojnë një nivel të lartë të integritetit të të dhënave, vjen modeli WorkForce DS-530 i fokusuar në integrimin efikas dhe të lehtë në punën e çdo organizate. Shpejtësia e skanimit shkon deri në 35 ppm. (70 ipm). Ky skaner ofron një gamë të gjerë të përpunimit të dokumentit, kështu që ju mund të organizoni dhe ndani me shpejtësi dokumentet e rëndësishme të biznesit.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Formati i letrës:
A4
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
B11B226401
Lloji i skenerit:
Tavolinë
Mbajtëse për letra:
DADF (50 fletë)
Mbështetje për W10:
Përmasat [H x W mm]:
296 x 176 x 169
Pesha [kg]:
3,7
Prodhuesi:
Epson
Rezolucioni harduerik [dpi]:
600 x 600
Teknologjia:
USB 3.0
Thellësia e ngjyrave:
24
Ueb-i i prodhuesit:
Epson.com

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE