Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Skaner Epson WorkForce DS-6500N

Kodi i produktit:
115414
EAN:
8715946510873
Formati i letrës:
A4
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
B11B205231BT
Lansuar:
2 Tetor 2012

Si të porosisim në Gjirafa50?

1,372.50 
Ju kurseni : 125.00   (9%)
1247.50 € * Përfshirë TVSH-në
9% Zbritje
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 103.96 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Kjo pajisje mundëson të skanoni dokumente të formës klasike A4 me cilësi të lartë. Skaneri ka aftësi skanimi me rezolucion 1200 x 1200 dpi dhe ju lejon të skanoni dokumente të madhësive si mëposhtë: A4, A5, A6, B5. Mund të skanohen 25 faqe me ngjyra dhe bardh e zi në minut. Dokumentet e skanuara mund të ruhen në JPEG, TIFF, TIFF Multi, dhe PDF. Dimensionet e pajisjes janë 495 x 360 x 217 mm dhe peshon 9.8 kg. Konsumi maksimal i energjisë është 44.5W gjatë punës, 12W në mënyrë EcoMode dhe vetëm 1,6W në Standby. Lidhja me kompjuter realizohet me version USB 2.0.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
8715946510873
Formati i letrës:
A4
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
B11B205231BT
Lansuar:
2 Tetor 2012
Lloji i senzorit të skenerit:
CCD
Lloji i skenerit:
Tavolinë
Mbështetje për W10:
Prodhuesi:
Epson
Rezolucioni harduerik [dpi]:
1200 x 1200
Teknologjia:
RJ-45, USB 2.0
Thellësia e ngjyrave:
48
Ueb-i i prodhuesit:
Epson.com

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE