Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Skaner fotografish DF-S 310 SE

Kodi i produktit:
207879
EAN:
4048805206940
Formati i letrës:
Negativ
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
20694
Lloji i skenerit:
Tavolinë

Si të porosisim në Gjirafa50?

158.50 
Ju kurseni : 13.00   (8%)
145.50 € * Përfshirë TVSH-në
8% Zbritje Risi
Disponueshmëria:
10 artikuj
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 12.12 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Skaneri Rollei DF-S 310 SE ju mundëson të skanoni fotografitë tuaj në formatin digjital. Ky skaner ka rezolucion prej 14MP dhe ju mundëson skanim prej 3600 dpi. Të gjitha fotografitë transferon shpejt në memorien e brendshme 128GB ose në kartën e memories. Skaneri është i përputhshëm me kompjuterët klasik apo Mac.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
4048805206940
Formati i letrës:
Negativ
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
20694
Lloji i skenerit:
Tavolinë
Mbajtëse për letra:
Negativ
Pesha [kg]:
276
Prodhuesi:
Rollei
Rezolucioni harduerik [dpi]:
3 600
Teknologjia:
USB 2.0

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE