Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Skaner fotografish DF-S 310 SE

Kodi i produktit:
207879
EAN:
4048805206940
Formati i letrës:
Negativ
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
20694
Lloji i skenerit:
Tavolinë

Si të porosisim në Gjirafa50?

158.50 
Ju kurseni : 35.00   (22%)
123.50 € * Përfshirë TVSH-në
22% Zbritje
Disponueshmëria:
10 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 10.29 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave
  • Përshkrimi
  • Detajet
  • Vlerësimet
  • Të ngjashme

Përshkrimi i produktit

Skaneri Rollei DF-S 310 SE ju mundëson të skanoni fotografitë tuaj në formatin digjital. Ky skaner ka rezolucion prej 14MP dhe ju mundëson skanim prej 3600 dpi. Të gjitha fotografitë transferon shpejt në memorien e brendshme 128GB ose në kartën e memories. Skaneri është i përputhshëm me kompjuterët klasik apo Mac.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
4048805206940
Formati i letrës:
Negativ
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
20694
Lloji i skenerit:
Tavolinë
Mbajtëse për letra:
Negativ
Pesha [kg]:
276
Prodhuesi:
Rollei
Rezolucioni harduerik [dpi]:
3 600
Teknologjia:
USB 2.0

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE