Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Skaner Zebra LS2208, USB

Kodi i produktit:
83238
Besueshmëria:
100 %
EAN:
25325366537334
Garancioni nga prodhuesi:
Doživotní (u CZC.cz)
Kodi:
LS2208-SR20007R-UR
Lansuar:
13. 11. 2019

Si të porosisim në Gjirafa50?

99.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Disponueshmëria:
10 artikuj
Transporti:
48 orë
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 8.29 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Përshkrimi është duke u përpunuar, ndërkohë mund të shikoni specifikat teknike, apo kontaktoni në chat, email dhe messenger për detaje të mëtutjeshme.Ju faleminderit për mirëkuptim.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Besueshmëria:
100 %
EAN:
25325366537334
Garancioni nga prodhuesi:
Doživotní (u CZC.cz)
Kodi:
LS2208-SR20007R-UR
Lansuar:
13. 11. 2019
Lloji:
Lexues i barkodeve
Lloji i skenerit:
1D
Mbajtëse:
Pa kabllo:
Jo
Prodhuesi:
Zebra
Teknologjia:
Laserik
Ueb-i i prodhuesit:
Zebra.com
USB:

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE