Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Skaner IRISCan Anywhere 3 me WiFi

Kodi i produktit:
166544
EAN:
7650104581290
Formati i letrës:
A4
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
458129
Lansuar:
21 Shkurt 2015

Si të porosisim në Gjirafa50?

194.50 
Ju kurseni : 19.00   (10%)
175.50 € * Përfshirë TVSH-në
10% Zbritje
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 14.62 € në muaj
Shto në listen e dëshirave
  • Përshkrimi
  • Detajet
  • Vlerësimet
  • Të ngjashme

Përshkrimi i produktit

Kompania IRIS sjell softuerin dhe harduerin me teknologji të avancuar, i cili është dizajnuar për futjen e të dhënave të shkruara në një kompjuter. Këtë produkt padyshim se do ta vlerësoni lartë kur i arkivoni dokumentet më të rëndësishme që i keni dhe tekstet e ndryshme. IRISCAN Anywhere 3 WIFI është skaner i vogël dhe portativ, i cili iu lejon t’i skanoni formatet e ndryshme të dokumenteve.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
7650104581290
Formati i letrës:
A4
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
458129
Lansuar:
21 Shkurt 2015
Lloji i senzorit të skenerit:
CIS
Lloji i skenerit:
Portativ
Mbështetje për W10:
Përmasat [H x W mm]:
3,5 x 27,5 x 4,4
Pesha [kg]:
0,33
Prodhuesi:
IRIS
Rezolucioni harduerik [dpi]:
1 200
Teknologjia:
USB 2.0, WiFi
Ueb-i i prodhuesit:
Irislink.com

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE