Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Maus me funksione skaneri IRISCan Executive

Kodi i produktit:
166542
EAN:
7650104580750
Formati i letrës:
A4
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
458075
Lansuar:
21 Shkurt 2015

Si të porosisim në Gjirafa50?

109.50 
Ju kurseni : 10.00   (9%)
99.50 € * Përfshirë TVSH-në
9% Zbritje
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 8.29 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Kompania IRIS sjell pajisjen unike e cila kombinon skanerin që mund ta mbani në dorë dhe mausin. Skaneri ofron rezolucion të fortë prej 300 dpi për skanim me kualitet të lartë. Me këtë pajisje shumë lehtë mund ta kontrolloni PC-në dhe kur dëshironi ta përdorni skanerin, atë mund ta bëni thjesht me një prekje të një butoni. Pajisja ju mundëson të skanoni çdo dokument, letër, kontrata, fotografi dhe shumë dokumente tjera.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
7650104580750
Formati i letrës:
A4
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
458075
Lansuar:
21 Shkurt 2015
Lloji i skenerit:
Për dorë
Mbështetje për W10:
Prodhuesi:
IRIS
Rezolucioni harduerik [dpi]:
300
Ueb-i i prodhuesit:
Irislink.com

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE