Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Skaner Notes Executive 2

Kodi i produktit:
114895
EAN:
7650104574896
Formati i letrës:
A4
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
457489
Lloji i skenerit:
Për dorë

Si të porosisim në Gjirafa50?

149.50 
Ju kurseni : 6.00   (4%)
143.50 € * Përfshirë TVSH-në
4% Zbritje Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 11.96 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Kompania IRIS sjell softuerin dhe harduerin e avancuar, të dizajnuar për ta konvertuar tekstin e shkruar në një kompjuter. Kjo zgjidhje me siguri që do t’iu ndihmojë shumë kur është fjala për arkivimin e dokumenteve dhe teksteve të ndryshme. Notes IRIS Executive 2 është pajisje speciale që e detekton dorëshkrimin duke përdorur një USB e riprodhon atë në një kompjuter. Versioni Executive njeh deri në 30 gjuhë dhe është funksional me çdo lloj letre. IRIS Notes u lejon të fusni më shumë se 100 faqe në të dhe iu mundëson t'i shihni ato në formë tableti. Bateria që ka kjo pajisje iu ofron deri në 8 orë kohë për të shkruar me kimik dhe një mundësi për ta karikuar duke përdorur një kabllo furnizuese të vendosur në një USB konektor.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
7650104574896
Formati i letrës:
A4
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
457489
Lloji i skenerit:
Për dorë
Mbështetje për W10:
Prodhuesi:
IRIS
Teknologjia:
USB 2.0
Ueb-i i prodhuesit:
Irislink.com

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE