Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Printer multifunksional HP Deskjet Ink Advantage 2130

Kodi i produktit:
195230
EAN:
889296132295
Pesha maksimale e printimeve [g / m2]:
200
Teknologjia:
USB 2.0
Skaner i rrafshët:
Skaner:

Si të porosisim në Gjirafa50?

77.50 
Ju kurseni : 21.00   (27%)
56.50 € * Përfshirë TVSH-në
27% Zbritje
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 4.71 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Nëse dëshironi printime me cilësi të lartë dhe kosto shumë të ulëta, atëherë printeri multifunksional HP Deskjet Ink Advantage 2130 është zgjidhje e përkryer për ju.Përveç printimit kjo pajisje gjithashtu kryen funksionet e skanimit dhe kopjimit duke iu mundësuar që të gjitha këto funksione ti realizoni në një pajisje të vetme kompakte. Karakteristikë tjetër e këtij printeri është shpejtësia e tij e jashtëzakonshme. Ky printer mund të printoj 7.5 faqe / min në një ngjyrë (monochrome) ndërsa mund të realizoj deri në 5.5 faqe / min printime me ngjyra . Në periudhë njëmujore me këtë printer rekomandohet që të realizoni 50 deri në 100 printime duke ruajtur kështu cilësinë e lartë të printimeve tuaja. Vëmendje: Kabllo USB nuk përfshihet në paketim.

Vlerësimet

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
889296132295
Ekran:
Jo
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kapaciteti i rekomanduar për printim [faqe për muaj]:
100
Kodi i prodhuesit:
F5S40B
Konsumi (W):
10
Kopjues:
Lansuar:
26 Korrik 2016
Lloji i printerit:
Inkjet
Madhësia e printerit:
A4
Mbështetje për W10:
Multifunksional:
Ngjyra:
Ngjyra / Bardhë e zi:
Shumëngjyrësh
Përmasat [mm]:
425 x 149 x 304
Pesha maksimale e printimeve [g / m2]:
200
Pesha në kg:
3,42
Printim DPI:
4800
Prodhuesi:
HP
Rezolucioni - ngjyra e zezë [DPI]:
1200 x 1200
Rezolucioni - ngjyra normale [DPI]:
4800 x 1200
Rezolucioni skanues i harduerit [dp]:
1 200
Shpejtësia e printimit me ngjyra - normale [faqe / min]:
5,5
Shpejtësia e printimit me ngjyrë të zezë - normale [faqe / min]:
7,5
Skaner:
Skaner i rrafshët:
Teknologjia:
USB 2.0
Teknologjia e printimit:
Inkjet

Bashkangjitja Printer multifunksional HP Deskjet Ink Advantage 2130 edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE