Printer multifunksional HP Deskjet Ink Advantage 2130

€51.50
* Përfshirë TVSH-në
Disponueshmëria:
(10 artikuj)
Kodi i produktit:
  • Çmimi i transportit:FALAS
  • Mundësitë e pagesave:
    • Mundësitë e pagesave
Paguaj me Raiffeisen Bonus Kartelë[APLIKO KËTU]dhe TEB Starcard deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 4.29 € në muaj
+
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Nëse dëshironi printime me cilësi të lartë dhe kosto shumë të ulëta, atëherë printeri multifunksional HP Deskjet Ink Advantage 2130 është zgjidhje e përkryer për ju.Përveç printimit kjo pajisje gjithashtu kryen funksionet e skanimit dhe kopjimit duke iu mundësuar që të gjitha këto funksione ti realizoni në një pajisje të vetme kompakte. Karakteristikë tjetër e këtij printeri është shpejtësia e tij e jashtëzakonshme. Ky printer mund të printoj 7.5 faqe / min në një ngjyrë (monochrome) ndërsa mund të realizoj deri në 5.5 faqe / min printime me ngjyra . Në periudhë njëmujore me këtë printer rekomandohet që të realizoni 50 deri në 100 printime duke ruajtur kështu cilësinë e lartë të printimeve tuaja.

Vlerësimet

Shkruaj koment

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE