Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Printer multifunksional HP DeskJet Ink Advantage 5075

Kodi i produktit:
227044
EAN:
190781649564
Përmasat [mm]:
445 x 367 x 128
Skaner i rrafshët:
Skaner:
Shpejtësia e printimit me ngjyrë të zezë - normale [faqe / min]:
10

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
124.50 
Ju kurseni : 37.00   (30%)
87.50 € * Përfshirë TVSH-në
30% Zbritje Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 7.29 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Printoni me kualitet të lartë në zyrë apo shtëpinë tuaj me ndihmën e printerit multifunksional nga HP DeskJet. Produkti arrinë të printoj deri në 20 fleta në minutë ( bardh e zi) dhe 10 fleta në minutë ( me ngjyrë), mund të mbaj në mbajtësen e saj deri në 100 letra A4, dhe mund të lidhet me kompjuter apo laptop nëpërmjet portit USB apo platformës Wi-Fi.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
190781649564
Funksione shtesë:
AirPrint, HP ePrint, Mopria
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kapaciteti maksimal i memories (MB):
256
Kapaciteti standard i memories [MB]:
256
Kodi i prodhuesit:
M2U86C
Konsumi (W):
14
Kopjues:
Lansuar:
1. 12. 2017
Lloji i printerit:
Inkjet
Madhësia e printerit:
A4
Mbështetje për W10:
Multifunksional:
Ngjyra:
Ngjyra / Bardhë e zi:
Shumë ngjyrësh
Përmasat [mm]:
445 x 367 x 128
Pesha në kg:
5,41
Printim DPI:
4800
Printim dyanësh automatik:
Printimi i faqes së parë [sekondë]:
16+
Prodhuesi:
HP
Rezolucioni - ngjyra e zezë [DPI]:
1200 x 1200
Rezolucioni - ngjyra normale [DPI]:
300 x 600
Rezolucioni skanues i harduerit [dp]:
1200
Shpejtësia e printimit me ngjyra - normale [faqe / min]:
7+
Shpejtësia e printimit me ngjyrë të zezë - normale [faqe / min]:
10
Skaner:
Skaner i rrafshët:
Teknologjia:
USB 2.0, WiFi

Bashkangjitja Printer multifunksional HP DeskJet Ink Advantage 5075 edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE