Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Prizë e rrymës Gembird C14 (M) --> schuko (F), 15 cm

Kodi i produktit:
238473
Dizajnuar për:
UPS
EAN:
8716309082860
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia [m]:
1.5
Kodi:
PC-SFC14M-01

Si të porosisim në Gjirafa50?

5.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Disponueshmëria:
10 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 0.46 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Gembird sjell kabllon me prizën Schuko në njërën anë dhe prizën për PC në anën tjetër e cila mund të shfrytëzohet për UPS. Kablloja ka gjatësi 15cm dhe ka 230 voltazh.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Dizajnuar për:
UPS
EAN:
8716309082860
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia [m]:
1.5
Kodi:
PC-SFC14M-01
Lansuar:
19. 6. 2018
Lidhësit:
IEC, prizë
Lloji i kabllos:
Reduktues
Nga konektori:
IEC (femër)
Ngjyra:
Zezë
Për lidhës:
Prizë femër
Prodhuesi:
Gembird

Bashkangjitja Prizë e rrymës Gembird C14 (M) --> schuko (F) edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE