Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Router AASUS RT-N12 D1

Kodi i produktit:
123402
EAN:
4716659335696
Numri i porteve WAN:
1
Trashësia [mm]:
128
Standardet WLAN (Wifi):
802.11b, 802.11g, 802.11n
Shtrirja e frekuencës [GHz]:
2,4

Si të porosisim në Gjirafa50?

33.50 € * Përfshirë TVSH-në
Disponueshmëria:
(10 artikuj)
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 2.79 € në muaj
+
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

AASUS RT-N12 D1 është router për lidhje me Wireless N me shpejtësi deri në 300 Mb / s. Ky router është shumë i lehtë për tu montuar dhe garanton për operim efektiv. Është i pajisur me teknologjinë MIMO, një palë antena 5 dBi dhe teknologjinë High Power që mundësojnë mbulueshmëri më të gjerë dhe performancë të lartë të wireless-it. Kjo e bën të mundur shikimin e videove HD, VoIP apo luajtjen e lojërave online pa asnjë pengesë. Dimensionet e këtij routeri janë 179 x 128 x 28 mm dhe peshon 275 gr.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
4716659335696
Fuqia e sinjalit të antenës:
5 dBi
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
179
Kodi i prodhuesit:
90-IG10002MB0-3PA0
Lansuar:
21 Shkurt 2013
Lartësia [mm]:
28
Lloji i antenës:
E lëvizshme
Lloji i ruterit:
Access point, Repeater (shpërndarës), Wifi Router
Mbështetje për IPv6:
Numri i porteve HUB / Switch:
4
Numri i porteve RJ-45:
5
Numri i porteve WAN:
1
Pesha [g]:
275
Prodhuesi:
ASUS
Shpejtësia e transferimeve WAN [MB/s]:
100
Shpejtësia e transferimeve WLAN (WiFi) [MB/s]:
300
Shpejtësia e transferimit për HUB / Switch [MB/s]:
100
Shtrirja e frekuencës [GHz]:
2,4
Standardet WLAN (Wifi):
802.11b, 802.11g, 802.11n
Trashësia [mm]:
128
Ueb-i i prodhuesit:
Asus.com

Bashkangjitja Router AASUS RT-N12 D1 edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE