Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Router Tenda AC18, i zi

Kodi i produktit:
229215
EAN:
6932849427288
Numri i porteve WAN:
1
Trashësia [mm]:
261
Teknologjia:
RJ-45, USB 3.0, WiFi
Standardet WLAN (Wifi):
802.11ac, 802.11n

Si të porosisim në Gjirafa50?

94.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 7.88 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Routeri Tenda AC18 punon njëkohësisht në brezin 2.4 GHz (600 / s) dhe 5 GHz (1300 Mb / s) me shpejtësi të përgjithshme deri në 1900 Mb / s. Përveç kësaj edhe mbështet standardet 802.11 ac / a / b / g / n, si dhe posedon 3 antena me fitim 3 DBI. Routeri poashtu ofron 1x GWAN, 4x GLAN, 1x RJ-45 dhe 1x USB 3.0 dhe SMART LED. Pajisja mbështet standardin DLNA që e bënë këtë pajisje të përshtatshme për shtëpinë tuaj apo dhe zyrën. Routeri AC18 mbështet gjithashtu edhe sistemet e sigurisë si WPA, WPA2, mixedWPA dhe WPA22. Pajisja përputhet me standardet DLNA / FTP / VPN / Print / Media / Samba, gjithashtu mbështet programet e ashtuquajtura SMART. Routeri ka një dizajn unik dhe ngjyrë të zezë.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
6932849427288
Firewall:
Fuqia e sinjalit të antenës:
3x 3 dBi
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
168
Kodi i prodhuesit:
AC18
Lansuar:
20. 1. 2018
Lartësia [mm]:
65
Lloji i antenës:
E palëvizshme
Lloji i ruterit:
VPN, Wifi Router
Numri i porteve HUB / Switch:
4
Numri i porteve RJ-45:
5
Numri i porteve WAN:
1
Pesha [g]:
640
Prodhuesi:
Tenda
Shpejtësia e transferimeve WAN [MB/s]:
1000
Shpejtësia e transferimeve WLAN (WiFi) [MB/s]:
600 + 1300
Shpejtësia e transferimit për HUB / Switch [MB/s]:
1000
Shtrirja e frekuencës [GHz]:
2.4, 5
Standardet WLAN (Wifi):
802.11ac, 802.11n
Teknologjia:
RJ-45, USB 3.0, WiFi
Trashësia [mm]:
261
Varje në mur:

Bashkangjitja Router Tenda AC18 edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE