Router Tenda AC18, i zi

Kodi i produktit:
229215
EAN:
6932849427288
Numri i porteve WAN:
1
Trashësia [mm]:
261
Teknologjia:
RJ-45, USB 3.0, WiFi
Standardet WLAN (Wifi):
802.11ac, 802.11n

Si të porosisim në Gjirafa50?

108.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Vetëm 4
Disponueshmëria:
(4 artikuj)
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 9.04 € në muaj
+
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Ruteri Tenda AC18 punon njëkohësisht në 2.4 GHz ( 600 / s ) dhe 5 GHz ( 1300 Mb / s ) me shpejtësi të përgjithshme deri në 1900 Mb / s. Përveç kësaj edhe mbështet standardet 802.11 ac / a / b / g / n. si dhe posedon 3 antena me fuqi 3 DBI. Ruteri poashtu ofron 1x WAN, 4x HUB, RJ-45 dhe USB 3.0 për shpërndarje të rrjetit. Pajisja mbështet standardin DLNA që e bënë këtë pajisje të përshtatshme për në shtëpinë tuaj apo dhe zyre. Routeri AC15 mbështet gjithashtu edhe sistemet e sigurisë si WPA, WPA2, mixedWPA dhe WPA22. Pajisa ka një dizajn unik dhe ka ngjyrë të zezë.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
6932849427288
Firewall:
Fuqia e sinjalit të antenës:
3x 3 dBi
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
168
Kodi i prodhuesit:
AC18
Lansuar:
20. 1. 2018
Lartësia [mm]:
65
Lloji i antenës:
E palëvizshme
Lloji i ruterit:
VPN, Wifi Router
Numri i porteve HUB / Switch:
4
Numri i porteve RJ-45:
5
Numri i porteve WAN:
1
Pesha [g]:
640
Prodhuesi:
Tenda
Shpejtësia e transferimeve WAN [MB/s]:
1000
Shpejtësia e transferimeve WLAN (WiFi) [MB/s]:
600 + 1300
Shpejtësia e transferimit për HUB / Switch [MB/s]:
1000
Shtrirja e frekuencës [GHz]:
2.4, 5
Standardet WLAN (Wifi):
802.11ac, 802.11n
Teknologjia:
RJ-45, USB 3.0, WiFi
Trashësia [mm]:
261
Varje në mur:

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE