Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Access Point - Router TP-Link Archer C20 v4

Kodi i produktit:
225259
EAN:
6935364080730
Numri i porteve WAN:
1
Trashësia [mm]:
144
Teknologjia:
RJ-45, WiFi
Standardet WLAN (Wifi):
802.11ac, 802.11n

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
35.50 
Ju kurseni : 1.00   (3%)
34.50 € * Përfshirë TVSH-në
3% Zbritje Risi
Disponueshmëria:
(10 artikuj)
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 2.88 € në muaj
+
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Routeri Archer C20 nga TP-Link sjell gjeneratën e re të transmetimit të valëve wireless 802.11n i cili do iu mundësoj të transmetoni valët 3x më shpejtë sesa standardi. Me këtë , routeri është zgjidhja ideale për shpërndarjen e valëve si në shtëpi po ashtu edhe në zyrë. Dizajn modern Teknologjia më e fundit e routerëve është ndërtuar në dizajnin modern dhe të bukur që e shndërron routerin në një aksesor luksoz të cilin do të mund ta mbani edhe mbi tavolinën tuaj. Gjenerata e re e lidhjet me rrjet (Wi-Fi) Archer C20 ka normë transferi deri në 433 Mbps nën frekuencat 5GHz dhe deri në 300 Mbps nën frekuencat 2.4GHz. Shfrytëzoni të dyjat frekuencat në mënyrë që të keni qasje maksimale në rrjetin tuaj. Sinjal të fortë dhe stabil 2 antena të jashtme të krijuara me teknologjinë më të fundit dhe me kualitetin më të lartë në mënyrë që të keni transmetim të valëve në mënyrë stabile dhe në çdo anë të shtëpisë tuaj.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
6935364080730
Firewall:
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
230
Kodi i prodhuesit:
Archer C20 V4
Lartësia [mm]:
35
Lloji i antenës:
Fikse
Lloji i ruterit:
Access point, Wifi Router
Mbështetje për IPv6:
Menaxhimi:
Numri i porteve HUB / Switch:
4
Numri i porteve RJ-45:
5
Numri i porteve WAN:
1
Prodhuesi:
TP-LINK
Shpejtësia e transferimeve WAN [MB/s]:
100
Shpejtësia e transferimeve WLAN (WiFi) [MB/s]:
433 + 300
Shpejtësia e transferimit për HUB / Switch [MB/s]:
100
Shtrirja e frekuencës [GHz]:
2.4, 5
Standardet WLAN (Wifi):
802.11ac, 802.11n
Teknologjia:
RJ-45, WiFi
Trashësia [mm]:
144
Ueb-i i prodhuesit:
Tp-link.com

Bashkangjitja Access Point - Router TP-Link Archer C20 v4 edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE